Szacuje się, że co 5 para małżonków staje bezsilna wobec niemożności poczęcia i urodzenia dziecka. Przyczyną może być niepłodność.

Ból potęguje bezradność medycyny, która jako powszechne rozwiązanie proponuje zapłodnienie pozaustrojowe. Wiele małżeństw, chcąc pozostać w zgodzie z własnym sumieniem, nie dopuszcza takiego rozwiązania i pozostaje ze swym często nieakceptowanym cierpieniem na dalsze lata. Tymczasem właściwe postępowanie lekarskie oparte na rzetelnej wiedzy medycznej, może przyczynić się do zdecydowanego ograniczenia problemu niepłodności, dając wielu parom szansę na doczekanie potomstwa.

Niepłodność nigdy nie dotyczy tylko jednej ze stron – kobiety lub mężczyzny, ale konkretnego małżeństwa, dlatego NaProTechnology pochyla się nad problemem niepłodności małżeńskiej, zajmuje się diagnostyką i leczeniem tak kobiety, jak i mężczyzny.

Wiele problemów medycznych znajduje swoje rozwiązanie w NaProTechnologii. Między innymi takie jak:

poronienia nawykowenieprawidłowości hormonalne
przedwczesne porodyzespół napięcia przedmiesiączkowego
zrosty w obrębie miednicybóle miesiączkowe
zespół policystycznych jajnikównietypowe krwawienia
torbiele jajnikówstała wydzielina śluzowa
endometriozadepresje poporodowe

NaProTechnology umożliwia niepłodnym małżeństwom poczęcie dziecka z dużym prawdopodobieństwem, według założyciela dr T. Hilgersa, sięgającym nawet do 80 procent w czasie do 2 lat od rozpoczęcia leczenia.

Przygodę z NaProTechnology należy rozpocząć od nauki tzw Modelu Creighton- wystandaryzowanej metody obserwacji cyklu kobiety.

 

JESTEŚ ZAINTERESOWANY? Chcesz dowiedzieć się więcej? Rozwiać wątpliwości? Napisz lub zadzwoń.

 

Skorzystaj z formularza kontaktowego