O mnie

Bernadeta Paśko – Instruktor Modelu Creighton

Przygodę z metodami naturalnymi rozpoczęłam w 2009 roku od zdobywania wiedzy w Diecezjalnym Studium Poradnictwa Rodzinnego.

Po jego ukończeniu rozpoczęłam cykl spotkań z parami przygotowującymi się do zawarcia związku małżeńskiego w ramach porad przedślubnych ucząc m.in. obserwacji cyklu kobiety według metody objawowo-termicznej.

Chcąc iść dalej w 2016r rozpoczęłam specjalistyczny kurs dla instruktorów Modelu Creighton – metody obserwacji cyklu niezbędnej w leczeniu według zasad NaProTechnology. Po 13tu miesiącach szkolenia nadzorowanego przez American Academy of FertilityCare Professional uzyskałam tytuł Instruktora Modelu Creighton.

Praca z parami oraz pomoc w nauce i analizie cykli daje mi wiele satysfakcji i radości w szczególności widząc i czując Państwa zadowolenie jako użytkowników metody.

Uważam, iż każda kobieta powinna znać swój organizm, sposób jego funkcjonowania, a także zachodzące w nim ewentualne nieprawidłowości.
Zawodowo pracuję w jednym z rzeszowskich szpitali – dzięki pracy z pacjentami spełniam się zawodowo co jest także powodem do osobistego zadowolenia.

Moje zdjęcie

Skorzystaj z formularza kontaktowego