Kim jestem

Bernadeta Paśko – Instruktor Modelu Creighton

Przygodę z metodami naturalnymi rozpoczęłam w 2009 roku od zdobywania wiedzy w Diecezjalnym Studium Poradnictwa Rodzinnego.

Po jego ukończeniu rozpoczęłam spotkania z parami przygotowującymi się do zawarcia związku małżeńskiego. Pary te nauczałam m.in. obserwacji cyklu kobiety według metody Objawowo-Termicznej.

Chcąc iść dalej w 2016r rozpoczęłam specjalistyczny kurs dla instruktorów Modelu Creighton – metody obserwacji cyklu niezbędnej w  NaProTechnologii. Po 13tu miesiącach szkolenia nadzorowanego przez American Academy of FertilityCare Professional uzyskałam tytuł Instruktora Modelu Creighton.

Praca z parami oraz pomoc w nauce i analizie cykli daje mi wiele satysfakcji i radości w szczególności czując Państwa zadowolenie jako użytkowników metody.

Uważam, iż każda kobieta powinna znać swój organizm, sposób jego funkcjonowania, a także zachodzące w nim ewentualne nieprawidłowości.
Zawodowo pracuję w jednym z rzeszowskich szpitali – dzięki pracy z pacjentami spełniam się zawodowo co jest także powodem do osobistego zadowolenia.

Moje zdjęcie

Skorzystaj z formularza kontaktowego